Aracınızı Sayfamızda Kiraya Vermek Hem Fazla Basit Hem Kazançlıdikkat: WEB Sitemiz farklı firmaların kiralık araçlarını sergilemek amaçlı kurulmuştur.
Sitemizde sadece 12 adet firma /şahıs ile çalışma yaparız.
sayfamızın tüm SEO ayarları tarafımızdan yapılmış ve şu anda Google’da ilk sayfa 1. Sıradadır. Aylık misafir hacmimiz 25-30K arasında değişmektedir. sitemizde vasıtanızı kiraya vermek fazla Kolay!
Çalışma Şeklimiz
öncelikle şunu söylemek istiyoruz. Hem müşterilerimize saygın hizmet sunmak hem de sitemizin kalitesini korumak düşüncesiyle her aracı sitemizde sergilemiyoruz.
Sitemizde yüksek model ve lüks otomobilleri yayınlıyoruz. (Mercedes,Audi,BMW,Volkswagen,Opel,Skoda,Toyota,Honda vb)
Vasıtanızı kiraya vereceğiniz zaman müşteri ile tüm sigorta sözleşme ve benzeri çalışmaları siz yaparsanız. Aracınız kirada iken meydanagelebilecek herhangi bir hasardan sayfamız sorumlu olmayacaktır.
Vasıtanızın sayfamızda yayınlanıp yayınlanamayacağı hakkında bilgiyi iletişim bilgilerimiz aracılığıyla öğrenebilirsiniz.
Şartlar
1- Aracınızı sitemizde sergilemek için ilkolarak size tıklayın uyan bir paketi belirliyorsunuz.
2- Otomobilinizin büyük çözünürlüklü bir adet resmini, modelini ve diğer özelliklerini ( yakıt,vites, fiyat vb.) izmirvipotokiralama@gmail.com adresine mail gönderiyorsunuz.
3-Otomobilinizin resimleri tasarımcımız tarafından ayarlanıp sizin verdiğiniz Detaylar Burada detaylar doğrultusunda sayfamıza yerleştirilir.
4-Aracınızın görseli üzerine şirket ismi ile fiyat alın iletişim numaranız yazılır.
5-Müşterilerimiz doğrudan sizinle iletişime geçebilecekleri gibi, site üstünde ki randevu formu ile aracınızı rezerve ederlerse, müşteri detayları tarafımızdan anlık olarak sizinle paylaşılır.
6-Biz hiçbir şekilde otomobilinizin kira tutarını tahsil etmeyiz. Kira bedelini siz müşterinizden tahsil alırsınız. Bu zamanda sayfadaki fiyatlara bağlı kalmak zorundasınız.
7-Biz müşterilerimize kira sonrası, talebi ile ilgili memnuniyet anketi uygulaması yapar, geri dönüşleri de sizinle mail aracılığıyla paylaşırız.
8-Sitemize yollayacağınız vasıta resmi ve detayları ile ilgili bütün mesuliyet size aittir.
9-Sitemiz sadece araç sahibi ile müşteriyi buluşturmak amacıyla sergileme hizmeti verir.
10-Seçtiğiniz plana ait tutarı yaptığınız zaman [otomobilleriniz|vasıtalarınız|araçlarınız} sayfamıza eklenir.
11.Ödemenizi yapınca mutlaka izmirvipotokiralama@gmail.com mail adresine ödeme bilgisi gönderiniz.
12.Otomobilinizi sayfamızda yayınlama kararı alınca yukarıdaki tüm şartları kabul etmiş olursunuz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Aracınızı Sayfamızda Kiraya Vermek Hem Fazla Basit Hem Kazançlı”

Leave a Reply

Gravatar